• facebook
 • rss
 • Wyznania byłej modelki

  Karol Białkowski

  dodane 03.12.2012 15:13

  O tym, jak łatwo wpaść w sidła pozornego szczęścia i stać się ofiarą pogoni za bogactwami, które oferuje współczesny świat, będzie opowiadała Anna Golędzinowska.

  Dziś jest przede wszystkim świadkiem Chrystusa. W jej życiu było jednak wiele momentów, które w swej książce nazwała piekłem.

  Urodziła się w 1983 r. w Warszawie, ale od 1999 r. mieszka we Włoszech. Swego czasu padła ofiarą oszustwa i zmuszana była do pracy w klubie nocnym. Ostatecznie udało jej się uciec. Między innymi dzięki jej zeznaniom zatrzymano i skazano członków grupy przestępczej handlującej żywym towarem.

  A było tak: rozpoczęła karierę modelki, wzięła udział w reality show, a następnie rozpoczęła naukę w szkole aktorskiej. Została prezenterką telewizyjną oraz wystąpiła w kilku włoskich filmach. Jeszcze kilka lat temu młoda dziewczyna była bohaterką skandali na Półwyspie Apenińskim. W jej życiu były romanse, alkohol i narkotyki.

  W 2011 r. zdecydowała się całkowicie odmienić swoje życie i zamieszkała w Medjugorie, we wspólnocie maryjnej. Zaangażowała się również w działalność ruchu "Czystych Serc" promującego czystość przedmałżeńską. W tym samym roku wydała książkę pt.: „Ocalona z piekła” (w Polsce pozycja ukazała się w 2012 r.). Obecnie Anna Golędzinowska jeździ po całym świecie i opowiada młodzieży o swoim życiu, pokazując gdzie należy szukać prawdziwego szczęścia.

  Na zaproszenie wrocławskiej redakcji GN i Papieskiego Wydziału Teologicznego będziemy gościć tę niezwykłą osobowość w stolicy Dolnego Śląska. 6 grudnia zaplanowane są trzy spotkania: o godz. 10, w auli PWT z uczniami szkół ponadgimnazjalnych, nauczycielami i studentami; o godz. 11.30 w Prywatnym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Dominika Savio z uczniami; o godz. 19 ponownie w auli PWT odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół