Nowy Numer 12/2018 Archiwum

Wypadek na pl. Jana Pawła II

Dziś ok. 10.20 na pl. Jana Pawła II we Wrocławiu autobus MPK wjechał w wiatę przystankową. Zginął mężczyzna w wieku ok. 60 lat.

Jak mówi podkom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji, mężczyzna był jednym z oczekujących na przystanku, kiedy autobus linii 132, jadący od ul. Legnickiej, zjechał najpierw w zatoczkę, a następnie staranował wiatę przystankową. Pięć osób zostało rannych. Wśród nich jest kierowca autobusu. Policja nie wypowiada się na temat przyczyn wypadku. – Będą one ustalane w toku prowadzonych czynności – tłumaczy podkom. K. Rynkiewicz. Z nieoficjalnych informacji, które usłyszeliśmy na miejscu zdarzenia, wynika, że przyczyną tragedii mogło być zasłabnięcie kierowcy.

 

 

Autobus MPK staranował wiatę przystankową   Autobus MPK staranował wiatę przystankową Ks. Rafał Kowalski/GN Jedna osoba nie żyje, pięć rannych – to bilans wypadku   Jedna osoba nie żyje, pięć rannych – to bilans wypadku Ks. Rafał Kowalski/GN Policja bada przyczyny wypadku   Policja bada przyczyny wypadku Ks. Rafał Kowalski/GN Zmarły mężczyzna oczekiwał na przystanku na autobus   Zmarły mężczyzna oczekiwał na przystanku na autobus Ks. Rafał Kowalski/GN


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy