• facebook
 • rss
 • Bóg jest dla mnie wszystkim

  Ks. Rafał Kowalski

  dodane 14.02.2013 13:45

  To doskonała muzyka na czas Wielkiego Postu. Nastrojowe ballady i bardzo głębokie teksty, inspirowane Pismem, mogą pomóc człowiekowi w przeżywaniu okresu Przygotowania Paschalnego. Otrzymał już ją Rafał Dutkiewicz, a w przyszłym tygodniu trafi do premiera Donalda Tuska.

  Autor płyty „Chcę porozmawiać z Tobą”, Piotr Pawłowski, który już drugą kadencję piastuje stanowisko zastępcy burmistrza miasta Oleśnicy nie ukrywa, że jedyną motywacją, jaka towarzyszyła mu w pracy nad krążkiem było pragnienie przybliżania ludzi do Boga. – Życie jest krótkie, a wielu odchodzi nie poznawszy Jezusa – mówi pan Piotr. – Z resztą sam Chrystus mówił, że szeroka i łatwa jest droga, która prowadzi do zatracenia i niestety wielu nią idzie. Chciałbym by ta płyta zainspirowała przynajmniej jedną osobę do poszukiwania i zaprzyjaźnienia się z Bogiem. Poza Psalmem 48 wszystkie teksty są jego autorstwa. W pracach nad całością bardzo mocno wspierała go żona Agnieszka, która muzyką zajmuje się profesjonalnie. – Cała aranżacja to w większości jej dzieło – mówi P. Pawłowski.

  Na pytanie dlaczego urzędnik chce śpiewać o Bogu pan Piotr odpowiada krótko: – Bóg jest dla mnie sensem życia. Jest dla mnie wszystkim. Dzięki Niemu istnieję i żyję, mam rodzinę, żonę, dzieci i mogę cieszyć się tym, co mnie otacza. Wielokrotnie ratował mi życie. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności wobec Boga za to, że jest i nadaje treść mojemu istnieniu i świadectwem tego, że Go kocham.

  Burmistrz podkreśla, że muzyka jest jedną z bardziej przystępnych form ewangelizacji:

  Na pytanie czy jako osoba publiczna nie obawia się jawnego przyznawania się do wiary chrześcijańskiej odpowiada:

  Posłuchaj jednego z utworów autorstwa pana Piotra Pawłowskiego:

  Piotr Pawłowski nowa płyta "Chcę porozmawiać z Tobą"
  korlow1

  Kontakt z panem Piotrem jest możliwy poprzez jego stronę www.piotrpawlowski.com


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół