• facebook
 • rss
 • Zmieniaj Brochów

  inf. prasowa

  dodane 21.01.2014 16:42

  Chcesz, aby Brochów stał się miejscem spotkań i atrakcyjnych wydarzeń? Dołącz do projektu "Made in Brochów", powstałego z inicjatywy mieszkanek Brochowa we współpracy z Centrum Edukacji Społecznej.

  Chodzi o stworzenie na Brochowie pozytywnego klimatu, przede wszystkim dla zamieszkujących osiedle rodzin z dziećmi. To oddolna inicjatywa, w ramach której mieszkańcy pragną działać na rzecz lokalnej społeczności. Zapoczątkowały ją dwie mieszkanki Brochowa - Katarzyna Słysz-Michońska i Justyna Osadnik. Ich pomysł na ożywienie lokalnej przestrzeni jest kontynuacją cyklu spotkań „Rodzinnie przez świat”, organizowanych w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie.

  Znakiem charakterystycznym projektu jest kod kreskowy z numerem kierunkowym Wrocławia oraz numerami autobusów, które dojeżdżają na Brochów.

  „Made in Brochów” skierowany jest do rodzin z dziećmi mieszkających na os. Brochów. Podczas comiesięcznych spotkań będzie można w niebanalny sposób poznać historię Brochowa, jego zabytki i ciekawostki o nim. Uczestnicy projektu będą szukać rozwiązań, jak wpłynąć na wizerunek Brochowa, a wszystko to w formie zabaw i aktywnych form spędzania czasu wolnego.

  Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 stycznia o godz. 17 w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej przy ul. Koreańskiej 1A. Pomysłodawczynie zapraszają wszystkich chętnych rodziców, gotowych do zaangażowania się w pracę nad projektem. W celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu proszą o kontakt telefoniczny (Katarzyna Słysz-Michońska: 501 326 842, Justyna Osadnik: 512 216 524) lub mailowy: madeinbrochow@gmail.com.

  Szczegóły na stronie: ces.wroclaw.pl.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół