• facebook
 • rss
 • Szpitale nie są do zabijania

  Agata Combik

  dodane 21.01.2015 20:15

  Fundacja Pro - prawo do życia zorganizowała we Wrocławiu kolejną pikietę w obronie nienarodzonych. W piątek - kolejna. Można dołączyć.

  Zdjęcia zmasakrowanych podczas aborcji ciał małych dzieci, a także m.in. człowieka umieszczanego w piecu krematoryjnym stanęły w środę przed głównym wejściem szpitala przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

  „Hitler zaczął zabijanie od chorych. Dzisiaj niektórzy go naśladują” - przypominał napis.

  – Nasze akcje są cykliczne, odbywają się we Wrocławiu co miesiąc – mówi Adam Brawata. – W tym miejscu pikietujemy po raz pierwszy. Powody są dwa. Po pierwsze, w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 dokonywane są aborcje, po drugie – w sąsiednim budynku mają wykłady studenci medycyny. Chcemy dotrzeć do nich z naszym przekazem, aby w przyszłości nie wykorzystywali zdobytej wiedzy do zabijania dzieci.

  Wśród osób, które regularnie biorą udział w tego rodzaju pikietach, jest Antoni. – Wierzę, że podobne akcje mają sens, że wpłyną na świadomość ludzi, na zmianę prawa w Polsce. Osoby, którym z różnych powodów trudno zaopiekować się spodziewanym dzieckiem, mają przecież inne możliwości wyjścia z sytuacji niż zabijanie go – mówi.

  Kolejna pikieta planowana jest na piątek 23 stycznia, pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym przy ul. Borowskiej, w godzinach od 8.00 do 9.30. Jak tłumaczą organizatorzy, to w tym szpitalu dokonywanych jest 80 proc. aborcji we Wrocławiu.

  Fundacja Pro – prawo do życia zaprasza również na szkolenia skutecznego działania na rzecz obrony nienarodzonych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  Przed wejściem do szpitala   Przed wejściem do szpitala Agata Combik /Foto Gość Organizatorzy pokazują "nagą prawdę" o aborcji   Organizatorzy pokazują "nagą prawdę" o aborcji Agata Combik /Foto Gość

   

   

   

   

   

   

   

   


  Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół