• facebook
 • rss
 • Zwiedzaj wrocławskie ZOO z aplikacją

  inf. prasowa

  dodane 06.05.2015 09:45

  Od listopada zeszłego roku wrocławskie ZOO można zwiedzać z mobilną mapą ogrodu. Do tej pory aplikacja była dostępna wyłącznie na urządzenia z systemem Android. Od 6 maja z mobilnej mapy mogą korzystać także posiadacze iPhone’ów i iPadów.

  Mobilna mapa proponuje 4 trasy zwiedzania ogrodu, dostosowane do czasu, który chcemy przeznaczyć na wizytę w ZOO. Każdą z tras możemy dowolnie modyfikować, dodając lub usuwając atrakcje z planu wycieczki. Program układa za nas optymalną trasę zwiedzania i kieruje nas tak, byśmy nie ominęli żadnego zwierzęcia, które chcemy zobaczyć. Aplikacja mobilna zawiera także zestawienie pór karmienia poszczególnych zwierząt. Specjalny alert przypomina o zbliżającej się atrakcji, biorąc pod uwagę naszą odległość od miejsca karmienia. Mobilna mapa pomaga również znaleźć najbliższe wyjście, toaletę czy restaurację.

  Aplikację ZOO Wrocław Mapa na urządzenia z systemem Android pobrało do tej pory około 6,5 tys. użytkowników. – To bardzo dobry wynik, zwłaszcza, że aplikacja weszła na rynek jesienią i dopiero teraz rozpoczął się prawdziwy sezon na zwiedzanie ZOO. Ze względu na duże zainteresowanie programem oraz liczne zapytania o aplikację na iOS, postanowiliśmy stworzyć mobilną mapę również w wersji na iPhony i iPady. Wkrótce aplikacja zostanie wzbogacona także o nowe funkcjonalności, które wykroczą poza samo zwiedzanie ogrodu – mówi Paweł Maksymczak, dyrektor wrocławskiego oddziału Sii, pomysłodawcy, twórcy i sponsora aplikacji.

  W najbliższym czasie mobilna mapa ZOO zostanie zintegrowana z Facebookiem. Użytkownik będzie miał możliwość stworzenia i dodania na portal społecznościowy specjalnej grafiki ze zwierzakami ZOO i własnym zdjęciem. Aplikacja stanie się także platformą, za pomocą której będzie można dowiedzieć się więcej o ginących gatunkach zwierząt i wesprzeć je finansowo.

  Aplikację na urządzenia z systemem iOS można pobrać pod adresem: http://appstore.com/zoowrocławmapa.


  Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół