• facebook
 • rss
 • Dzień Dziecka na Ostrowie Tumskim

  infpr, ac

  dodane 01.06.2015 13:13

  Festyn rodzinny pod hasłem "Dzieci, poznajcie Ojca, ojcowie, poznajcie Odwiecznego" odbędzie się 6 czerwca w ogrodach i auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

  Spotkanie rodzinne, na które zapraszają Fundacja 24/7, parafia katedralna, wspólnota Dom Boży i Skauci Króla, rozpocznie się w sobotnie południe.

  Od 12.00 do 14.00 będzie można posłuchać Zespołu Kanah – posłuchać oraz dać mu się porwać do tańca! Znany również jako „zespol.com.pl” od blisko 12 lat działa na scenach Dolnego Śląska, oraz gościnnie na terenie kraju specjalizując się w muzyce tanecznej i rozrywkowej.

  O 15.00 niezwykły punkt programu – bp Andrzej Siemieniewski będzie czytał dzieciom historie biblijne z odpowiednimi wyjaśnieniami, wykorzystując specjalne rekwizyty.

  W tym samym czasie rodzice będą mogli posłuchać wykładu o tym, jak po chrześcijańsku wychować dziecko. Prelekcję wygłoszą Agnieszka i Grzegorz Kukier – małżonkowie z 21-letnim stażem, rodzice trojga nastoletnich dzieci, czynnie zaangażowani w duszpasterstwo narzeczonych, małżeństw i rodzin w swojej parafii w Warszawie (kurs przedmałżeński, poradnictwo małżeńskie, treningi dla Rodziców, grupa wsparcia dla par mających problemy z poczęciem dziecka i inne).

  Agnieszka to gospodyni domowa z zamiłowania, counsellor i terapeuta w Centrum Pomocy Psychologicznej INTEGRA SPCh oraz doradca życia rodzinnego w parafialnej poradni rodzinnej, autorka bloga.

  Grzegorz pracuje zawodowo w dużej korporacji, prowadzi kursy dla narzeczonych i angażuje się w różne projekty duszpasterskie związane z małżeństwem i rodziną.

  Od 14.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w mnóstwie zabaw, gier i warsztatów – nie tylko dla dzieci. Przez cały czas będzie można grać, malować, budować i posilać się smakołykami.

  O 16.00 Skauci Króla zaproszą chętnych do gry miejskiej „Rok 1241”, kiedy to bł. Czesław swoją modlitwą uchronił miasto przed najazdem Mongołów.

  O 18.00 ks. Paweł Cembrowicz, proboszcz katedralnej parafii, będzie przewodniczył Mszy św. w intencji rodzin.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół