• facebook
 • rss
 • Trwa Święto Młodych w Dobroszycach

  SFM /Szymon

  dodane 12.07.2015 08:30

  Salwatoriańskie Forum Młodych zbliża się do finału. Dziś wystąpi kabaret Hrabi i T.Love.

  Hasłem dnia były słowa "Już czas, bym odpoczął". Po tygodniu pracy podczas warsztatów uczestnicy Forum mogli pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami. Zanim jednak doszło do prezentacji odbyły się rozgrywki siatkarskie, w których wzięli udział zarówno forumowicze jak i obecni w Dobroszycach kapłani oraz animatorzy.

  Kolejnym punktem programu był panel z "warsztatowcami" - tymi, którzy przez pięć dni dzielili się swoimi umiejętnościami i wiedzą z młodzieżą. To była doskonała okazja do zadania nurtujących pytań.

  Punktem centralnym dnia była Msza św. Ks. Rafał Chwałkowski dzielił się w homilii świadectwem swojego spotkania z Chrystusem.

  Po obiedzie, w Gminnym Centrum Kultury w Dobroszycach oraz w muszli koncertowej odbyło się podsumowanie warsztatów. Szczególne wrażenia wzbudziły efektowne pokazy Luz Control oraz muzyki afrykańskiej.

  Wieczorem odbył się energetyczny koncert. Wystąpiły zespoły Soudarion i Tau.

  Dziś - w niedzielę - kulminacja i finał spotkania. Po po Eucharystii, ok. godz. 11, rozpocznie się piknik rodzinny przy parafii, w którym wezmą udział ro również uczestnicy forum. O 17 na scenie pojawi się kabaret "Hrabi", a o godz. 20.30 zaśpiewa T.Love. W czasie koncertu przewidziano również świadectwo Muńka Staszczyka (relacja z ostatniego dnia forum oraz z koncertu wieczorem na naszej stronie)

  Wiedeorelacja z piątku:

  22 Forum Młodych - dzień 7
  Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół