• facebook
 • rss
 • Niepowtarzalny Wrocław

  Maciej Rajfur

  dodane 02.01.2016 10:27

  W czasie spacerów po Starym Mieście warto zajrzeć na pl. Solny 14, aby zobaczyć "Wrocławską Grę Światła".

  Wielu uważa, że Wrocław to jedno z najbardziej urokliwych polskich miast. Ta wystawa może tylko potwierdzić ten pogląd. Jarosław Ciuruś, Maciej Lulko i Janusz Krzeszowski zorganizowali wspólną wystawę magicznych zdjęć Wrocławia. Zobaczymy na nich m.in. Ostrów Tumski, Stare Miasto, most Rędziński czy pl. Grunwaldzki w różnym świetle i niezwykłych kolorach.

  Autorzy:

  Jarosław Ciuruś  – krakowianin od urodzenia, wrocławianin od trzech lat, pasjonat fotografii architektury, wnętrz i krajobrazu miejskiego. Ukazuje Wrocław w niecodziennym świetle, często o wyszukanych porach. Laureat konkursów Wiki Lubi Zabytki w latach 2013 i 2014, laureat międzynarodowej edycji Wiki Loves Monuments w roku 2013. 

  Maciej Lulko – wrocławianin z wyboru, fotograf architektury oraz fascynat miasta. Jego prace były wystawiane od Ukrainy, Czechy, przez wrocławskie Muzeum Architektury aż po Barcelonę. Jego zdjęcia w internecie obejrzało ponad 3,5 miliona osób z całego świata, a tematem jego fotografii jest przede wszystkim krajobraz miejski Wrocławia. 

  Janusz Krzeszowski  – od lat związany zawodowo z mediami. Fotograf przede wszystkim z pasji. Rocznik 81. Wielki miłośnik gór i podróży. Wrocław jest jego domem od prawie 10 lat. Zafascynowany fotografią krajobrazową i miejską. Z dużą uwagą fotografuje również ludzi i ich historie. Jego zdjęcia pojawiały się m.in. we „Wprost”, „Rzeczpospolitej”, "Wirtualnej Polsce”, czy „Angorze”. 

  Wystawę można oglądać w pasażu kamienicy przy pl. Solnym 14 od 8 rano do godziny 24.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół