• facebook
 • rss
 • Martwe dziecko w oknie życia

  Roman Tomczak Roman Tomczak

  dodane 09.03.2016 15:27

  Zostało przyniesione w torbie podróżnej i nie dawało oznak życia.

  Alarm zadzwonił wczoraj o 19.45. Siostry dyżurujące z pośpiechem udały się do okna życia, w którym pozostawiona została torba turystyczna z zawartością. Okazało się, że jest w niej dziewczynka. - To była kruszynka przedwcześnie urodzona. Nie dawała oznak życia - mówi jedna z sióstr boromeuszek (imię do wiadomości redakcji) z fundacji "Evangelium vitae", która zajmuje się oknem. - Nie chciałyśmy, aby ta informacja dostała się do opinii publicznej, ale stało się - dodaje.

  O zdarzeniu zostało poinformowane pogotowie ratunkowe. Lekarze przybyli na miejsce stwierdzili zgon. - Sprawę wyjaśnia już prokuratura - informuje boromeuszka i zaznacza, że przy dziecku znaleziono list, napisany przez matkę, a z którego wynika, że dziecko urodziło żywe i prawdopodobnie zmarło w drodze do okna życia. 

  18 marca odbędzie się na cmentarzu Osobowickim kolejny pochówek dzieci martwo urodzonych. Siostry bardzo by chciały, aby znaleziona w oknie życia dziewczynka została tego dnia również pochowana.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • Jacek
   28.03.2015 20:43
   Dawno nie czytałem tak tendencyjnego artykułu! Panie redaktorze przegranej sprawy nie warto bronić - chyba, że za pieniądze. Jak bardzo łatwo sprawdzić w sieci (http://www.krs-online.com.pl/spoldzielcza-kasa-oszczednosciowo-archiwum-730321-55796.html ) "osoba Piotra P.,który przewodził grupie przestępczej" pojawiła się w SKOK u Wołomin najpóźniej na początku 2011 roku. Prezes SKOKU Wołomin pan Gazda i przewodniczący RN prof. Ciechomski również należeli do spisku? Zatem gdzie był nadzór Kasy Krajowej SKOK? Przyglądano się przecież działalności tej Kasy i honorowano jej działalność: http://skok.wolomin.pl/Aktualnosci/Nagroda_Feniksa/71 . Dlaczego Kasa Krajowa, która zdaniem Pana Legutko "w 2012 roku złożyła doniesienie do KNF w związku z prowadzoną tam (w SKOKu Wołomin) działalnością przestępczą" nie zareagowała na oficjalny komunikat SKOKu Wołomin - http://skok.wolomin.pl/Aktualnosci/Informacja/121 z czerwca roku 2013?
   Z innych spraw interesujące byłoby poszperanie jakie to firmy są „związane” ze SKOK`ami (np. ta, której prokurentem był syn prezydenta Komorowskiego) oraz na ratowanie jakich SKOK`ów przeznaczono 1 mld złotych. Więcej odwagi i rozwagi Panie Redaktorze!
  • EwaSz
   01.05.2015 15:43
   Brednie sponsorowane i tendencyjne - 2 lata temu wymusiłam na bliskich wycofanie pieniędzy ze SKOKów - powiało Luxembourgiem a ja w tym pracuję - żadne ideologiczno-patriotyczne slogany mnie nie przekonają że to co widzę w sprawozdaniach SKOK nie jest oszuststwem i okradaniem najbardziej naiwnych ciułaczy pamiętających przewdwojenną rzeczywistość. MINUS dla redakcji za promowanie złodzieji i kanciarzy!!!!!
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół