• facebook
 • rss
 • 33. Biały Dunajec to przeszłość

  Malwina Somla

  dodane 15.09.2016 10:27

  Zakończył się największy w Polsce obóz adaptacyjny duszpasterstw akademickich. Wzięło w nim udział ponad 600 studentów.

  W środę, podczas porannej Mszy Św. przygotowanej przez DA Karmel i DA Przystań, główny szef całego zamieszania - Daniel ogłosił koniec 33. edycji Obozu Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola. Uczestnicy rozjechali się do swoich domów różnymi środkami transportu. Autostop, busy do Krakowa, Zakopanego, połączenia kolejowe - było w czym wybierać. Obozowe autokary zabrały do Wrocławia i Opola ponad 110 wcześniej zgłoszonych uczestników spod Urzędu Gminy oraz chaty DA Xawerianum.

  Po dwóch wspólnie spędzonych tygodniach nie łatwo było się rozstać. Wakacyjny czas przeżyty w Białym Dunajcu pozwolił na zawiązanie się wielu nowych przyjaźń, a nawet miłości. Uściskom i miłym słowom nie było końca. Pojawiły się nawet łzy smutku.

  Jeszcze tylko dwa tygodnie wakacyjnego odpoczynku pozostały do rozpoczęcia roku akademickiego. Następnie w duszpasterstwach akademickich ruszą różnego rodzaju spotkania i inicjatywy, do których mogą dołączyć również wszyscy nowi, jeszcze nie zaangażowani studenci.

  Zapraszamy do włączenia się w działalność DA Wrocławia i Opola. To świetna możliwość do rozwoju wiary, poznania ciekawych ludzi oraz niepowtarzalna okazja na przeżycia swoich najlepszych studenckich lat. Wkrótce na łamach Gościa Wrocławskiego program dni na dobry początek.

  Relacje z kolejnych dni obozowych znajdziesz TUTAJ. Tam również wiele zdjęć z górskich szlaków i wydarzeń towarzyszących.

  Zobacz kilka zdjęć z wyjazdu z Białego Dunajca.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół