• facebook
 • rss
 • Zanim ruszy korowód świętych

  ac /inf. pras.

  dodane 04.10.2016 12:20

  II Warsztaty Uwielbienia Inicjatywy Muzycznej Wrocław Wielbi odbędą się od 21 do 23 października.

  Główny cel tegorocznych warsztatów to przygotowanie do poprowadzenia wielbienia podczas wrocławskiej akcji Holy Wins, która odbędzie się w poniedziałek 31 października.

  Zajęcia odbędą się w budynku Liceum Salezjańskiego przy ul. Świętokrzyskiej 45-55. Już w 2015 r. spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem – w I edycji uczestniczyło blisko 100 osób (chór i zespół). W tym roku organizatorzy planują poszerzenie zespołu muzycznego o sekcję symfoniczną. Zapraszają zarówno osoby śpiewające jak i instrumentalistów, młodzież, studentów, członków chórów parafialnych, kleryków, księży, organistów… – każdego, kto pragnie swoimi talentami muzycznymi uwielbiać Boga.

  Warsztaty poprowadzą:

  Poldek Twardowski – znany w kręgach muzyki liturgicznej oraz uwielbieniowej wokalista, gitarzysta, aranżer, kompozytor; współtwórca koncertów „Jednego Serca Jednego Ducha”, organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, ogólnopolskich rekolekcji "Na Fali Wielbienia", a także wielu innych inicjatyw muzycznych;

  Artur Koza – dyrygent symfoniczny, gitarzysta i nauczyciel.

  Warsztaty rozpoczną się w piątek o 17.00 (rejestracja od 16.00), zakończą w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78 w niedzielę o 19.15 uroczystą Mszą św., po której rozpocznie się modlitwa uwielbienia.
  Zapisy trwają do 17 października, do 12.00, przez formularz dostępny na stronie www.wroclawwielbi.pl.

  Kontakt: kontakt@wroclawielbi.pl.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół