• facebook
 • rss
 • Śpiewaj i uwielbiaj! Zapraszamy na wrocławskie warsztaty gospel

  Justyna Rudnicka

  dodane 16.11.2016 22:00

  Już od 3 do 4 grudnia w Biurze Festiwalowym "Impart" 2016 we Wrocławiu po raz kolejny odbędzie się "Projekt Gospel" - dwudniowe, bezpłatne warsztaty muzyki gospel. Poprowadzi je Anna Maria Mbayo - wokalistka, pedagog i dyrygentka chóru Gospel Life. Zaproszeni są wszyscy chętni, bez względu na umiejętności wokalne.

  W repertuarze znajdą się powszechnie znane standardy muzyki gospel, jak również utwory z odległych stron świata w bardzo niepopularnych językach. W poprzednim roku w warsztatach wzięło udział ponad 140 osób, w tym roku liczba ta z pewnością się powiększy. Zwieńczeniem dwudniowej pracy będzie koncert finałowy (4 grudnia o 18:00), na którym uczestnicy zaprezentują nowo zdobyte umiejętności przed publicznością. Akompaniować im będzie zespół złożony z czołowych wrocławskich muzyków.

  Gospel to nie tylko energetyczna muzyka, to przede wszystkim uwielbienie Boga i forma przekazywania Ewangelii. Jak mówi Anna Maria Mbayo – „mimo, że będzie to wydarzenie edukacyjne, kulturalne, świeckie, to wierzę, że w ten niemal zakonspirowany, muzyczny sposób Bóg dotrze nawet do niespodziewających się Go ludzi. Ponieważ ponad zdobycie nowych umiejętności liczy się uwielbienie i włączenie do tego uwielbienia osób, które być może nie zdecydowałyby się przyjść do kościoła i śpiewać w ramach Mszy świętej czy nabożeństwa”.

  Zapowiada się niezwykłe święto muzyczno – duchowe!

  Po więcej szczegółów oraz kartę zgłoszeniową zapraszamy na oficjalną stronę: www.gospel-life.pl/warsztaty.

  Zachęcamy również do obejrzenia relacji z poprzednich warsztatów i koncertu:

  Koncert finałowy - Projekt Gospel - GOD DON'T NEED NO MATCHES
  Julia Gołębiowska

  Projekt Gospel - rozgrzanie
  Gospel Life
  Projekt Gospel - SANCTUS
  Gospel Life

  Warsztaty organizowane są przez chór Gospel Life oraz Biuro Festiwalowe Impart 2016 w Programie Współorganizacji Projektów mikroGRANTY ESK 2016.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół