• facebook
 • rss
 • Scenariusz napisze Duch Święty

  Maciej Rajfur Maciej Rajfur

  dodane 04.01.2017 12:30

  2. Oławski Wieczór Uwielbienia już 7 stycznia. Organizatorzy mówią wprost: widzimy, że ludzie tego potrzebują.

  - Podczas pierwszego wieczoru uwielbienia ogłosiliśmy z księdzem proboszczem, że planujemy następne i to spotkało się z wielkim entuzjazmem. Mieszkańcy Oławy przychodzili i wypytywali, kiedy następna edycja, bo chcą zaprosić znajomych i rodzinę nawet z innych miejscowości - mówi ks. Piotr Rozpędowski.

  Wikariusz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie jest mile zaskoczony dużym i spontanicznym odzewem. Podkreśla, że 2. Oławski Wieczór Uwielbienia ma swój szkielet, ale nie chodzi o to, żeby się go sztywno trzymać.

  - Scenariusz napisze Duch Święty. Na początku planujemy animację, która poruszy serca. Później konferencję w tematyce obecnego roku duszpasterskiego pod hasłem: „Idźcie i głoście” wygłosi ks. prof. Mariusz Rosik, a następnie czeka nas uwielbienie - tłumaczy kapłan.

  Wierni będą mieli okazję, by przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania oraz modlitwy wstawienniczej.

  - Przeprowadzimy także indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Ostatnim razem widzieliśmy, jak w nas Duch Święty działał. Ludzie naprawdę tego potrzebują i chcą się w ten sposób modlić, dać się porwać Duchowi Świętemu - puentuje ks. Piotr.

  Rozpoczęcie 2. Oławskiego Wieczoru Uwielbienia już 7 stycznia o godzinie 19 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie na pl. Zamkowym 16.

  A jak było ostatnim razem? Zobaczcie galerię i film z pierwszej edycji. Nad obiema patronat medialny ma "Gość Niedzielny".

  GALERIA ZDJĘĆ 1. OŁAWSKI WIECZÓR UWIELBIENIA

  Oławskie wieczory uwielbienia
  Parafia śś. Ap. Piotra i Pawła w Oławie

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół