• facebook
 • rss
 • Wspólnoty pokopią

  Karol Białkowski Karol Białkowski

  dodane 09.01.2017 13:30

  Już po raz szósty wspólnoty z terenu archidiecezji wrocławskiej będą rywalizować na boisku do halowej piłki nożnej.

  Turniej Wrocławskich Wspólnot i Ruchów Chrześcijańskich w halowej piłce nożnej to już tradycja. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 lutego w hali sportowej IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu (ul. Piotra Skargi 29-31).

  Organizatorzy - Stowarzyszenie "Hallelu Jah" - zapowiadają kilka usprawnień. - Żeby się zapisać nie trzeba znać pełnego składu drużyny. Wystarczy nazwa drużyny i dane kapitana oraz wpłata wpisowego (na cele organizacyjne, przyp. red.). Ostateczny skład drużyny trzeba podać na dwa dni przed rozpoczęciem turnieju - informuje Krzysztof Wierny.

  Ważne jest, by najpóźniej w dniu zawodów uczestnicy dostarczyli oświadczenia o stanie zdrowia, a w przypadku osób nieletnich, zgody opiekunów na udział w turnieju. Mogą w nim wziąć udział zawodnicy począwszy od rocznika 2001. Jest jedno zastrzeżenie. Nie mogą brać udziału zawodnicy występujący w ogólnopolskich rozgrywkach piłki nożnej organizowanych przez PZPN: Ekstraklasa, I, II, III, IV liga, klasa okręgowa, klasa A (10 letni okres karencji).

  Zespoły, których maksymalnie może zostać zgłoszonych 20, zostaną podzielone na 3 lub 4 grupy, w których rozegrają pierwszą rundę w systemie każdy z każdym (rozgrywki w sobotę od godz. 13 do 23). Do drugiej rundy awansuje 8 drużyn (rozgrywki w niedzielę). Skład grup oraz godziny rozgrywania meczów wskaże losowanie.

  Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń są do pobrania TUTAJ. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

  Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznego finału i przeczytaj relację.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół