• facebook
 • rss
 • Rusz się po przygodę!

  Karol Białkowski Karol Białkowski

  dodane 16.02.2017 11:11

  Kolejna męska przygoda przed męską młodzieżą gimnazjalną. Możecie przeżyć super weekend w Henrykowie!

  "Plecak, buty, różaniec i mnóstwo chęci. Tyle potrzeba gadżetów, by przeżyć wielką przygodę w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Henrykowie. Alumni I roku specjalnie dla męskiej części gimnazjalistów organizują rekolekcje by pomóc im odnaleźć Boga oraz spędzić przyjemnie czas" - piszą na swojej stronie klerycy z Henrykowa. Propozycja jest skierowana do chłopców, chcących przeżyć duchową przygodę, ale również spragnionych wspaniałej zabawy. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 24-26 lutego.

  "Te trzy dni skupienia mogą stać się okazją do wyciszenia i otwarcia na Pana Boga. Mamy nadzieję, że ten czas może przyczynić się do wstępnego rozeznania drogi życiowej młodych ludzi" - czytamy w zaproszeniu.

  Hasłem, które będzie towarzyszyć młodzieży są słowa nawiązujące do słów papieża Franciszka wypowiedzianych w ubiegłym roku w czasie Światowych Dni Młodzieży: "Get rid out of the couch! - Pozbądź się kanapy... zamień kanapę na parę butów... i przeżyj męską przygodę w tajemniczym Klasztorze Księgi Henrykowskiej!".

  Organizatorzy zaznaczają, że w programie rekolekcji znajdzie się czas na modlitwę oraz wspólną zabawę (gra terenowa, zajęcia sportowe, zwiedzanie klasztoru). Wśród atrakcji będzie koncert i spotkanie z ks. Jakubem Bartczakiem, a także konferencja rapującego kleryka - Adama Bilskiego. Zaplanowano również pokaz... sztuczek karcianych w wykonaniu kleryka Marcina, a także pokaz baniek mydlanych diakona Teodora oraz wiele innych atrakcji.

  Wszelkie informacje: program, formularze zgłoszeniowe i druk zgody rodziców znajdują się na stronie internetowej "Annus Propedeuticus". Informacje można uzyskać też pisząc maila na adres: henrykow.rekolekcje@gmail.com.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół