• facebook
 • rss
 • Konkurs! Do wygrania "Chata"

  Maciej Rajfur Maciej Rajfur

  dodane 09.03.2017 11:40

  Dziś w Multikinie premiera filmu "Chata", ekranizacji światowego bestsellera, który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata. Z tej okazji mamy do rozdania książki dla czytelników "Gościa".

  „Chata” to opowieść o zrozpaczonym i wątpiącym ojcu, który spotyka się z Bogiem. Poruszająca  historia o niezwykłej podróży, która pozwala załamanemu mężczyźnie na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

  Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny.

  Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

  Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem.

  W czasach, gdy religia staje się coraz mniej istotna, „Chata” zmaga się z ponadczasowym pytaniem: „Gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym bólu?”.

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania są dwie powieści "Chata" Williama P. Younga, które przygotowało dla was Multikino.

  Warunki konkursu:

  • 1. Polub profil "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku TUTAJ (jeśli już to zrobiłeś wcześniej, omiń ten punkt)
  • 2. Udostępnij na swoim profilu na Facebooku link z tym konkursem
  • 3. Napisz maila na adres: wroclaw@gosc.pl z odpowiedzią na pytanie, na które odpowiada także powieść Williama P. Younga: "Gdzie, twoim zdaniem, jest Bóg w świecie tak pełnym bólu?"

  Wśród osób, które spełnią wszystkie 3 warunki konkursu, piąty i dziesiąty uczestnik (na podstawie kolejności przysłanych do redakcji maili), otrzyma książkę.

  Na odpowiedzi czekamy do piątku 10 marca do godziny 19.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół