• facebook
 • rss
 • Groby Pańskie w archidiecezji - zobacz!

  Karol Białkowski Karol Białkowski

  dodane 13.04.2017 07:20

  Ponownie, w Wielki Piątek i Wielką Sobotę, chcemy odbyć wirtualną pielgrzymkę i obejrzeć wspaniałe instalacje Grobów Pańskich w całej naszej archidiecezji. Zobacz galerię zdjęć i doślij grób ze swojej parafii.

  Tradycja odwiedzania Grobów Pańskich w Wielką Sobotę jest wciąż żywa, jednak my chcemy zaproponować jej rozszerzenia. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji w kilka sekund będziemy mogli być w wielu parafiach całej archidiecezji. Zobacz dotychczas nadesłane zdjęcia.

  Inicjatywa się uda, gdy zaangażują się w nią nasi czytelnicy (również księża). Zachęcamy, by już po wielkopiątkowych liturgiach zrobić - nawet telefonem - zdjęcie Grobu Pańskiego i przesłać na adres wroclaw@gosc.pl. Prosimy, aby w opisie lub treści maila było imię i nazwisko autora zdjęcia oraz wezwanie (i miejscowość) parafii, w której zostało wykonane.

  Nadesłane fotografie będziemy sukcesywnie publikować na naszej stronie i zanim rozpoczną się wielkosobotnie celebracje Wigilii Paschalnej, będzie można odbyć pewnego rodzaju wirtualną pielgrzymkę.

  Oczywiście przypominamy, że obejrzenie zdjęć nie zastąpi osobistego spotkania z Chrystusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie i umieszczonym w Grobie Pańskim. Niemniej chcielibyśmy umożliwić obejrzenie ciekawych instalacji.

  Na zdjęcia czekamy do ok. godz. 12 w Wielką Sobotę.

  W naszej ubiegłorocznej akcji udało się nam zebrać blisko 60 fotografii. Chcielibyśmy, aby w tym roku było ich jeszcze więcej.

  Zobacz zdjęcia już nadesłane.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół