• facebook
 • rss
 • Tomaszonalia - zabawa do białego rana w cieniu katedry

  Maciej Rajfur Maciej Rajfur

  dodane 16.05.2017 11:29

  Studenci Papieskiego Wydziału Teologicznego zapraszają na bal na Ostrowie Tumskim w ramach juwenaliów. Są jeszcze miejsca!

  Samorząd Studencki Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu zaprasza na trzecie w historii uczelni Tomaszonalia, czyli bal w ramach juwenaliów. Studenci PWT i nie tylko będą bawić się w auli PWT na Ostrowie Tumskim. To już ostatni dzwonek, by się zapisać.

  Wydarzenie to staje się powoli tradycją. Nie zabraknie obowiązkowych punktów juwenaliów znanych z innych uczelni, m.in. symbolicznego przekazania kluczy do uczelni. Bal rozpocznie tradycyjny polonez.

  - Tomaszonalia są nie tylko okazją do wspólnej integracji oraz zabawy, ale także do pożegnania studentów ostatnich lat, którzy w tym roku akademickim kończą studia na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu - mówi Anna Kaśków z Samorządu Studenckiego PWT.

  Zabawę poprowadzą Wodzireje Freak Frak znani w środowisku z profesjonalizmu. 

  - Chcemy także pokazać, że studenci-chrześcijanie potrafią imprezować z kulturą, a alkohol nie musi się lać strumieniami, dlatego nasz bal jest bezalkoholowy. Poza tym kusząca wydaje się przy tym cena biletów. 30 zł za osobę, 50 zł za parę, a mamy jeszcze promocję: przy zgłoszeniu się razem trzech par i poinformowaniu nas o tym - jedna para wchodzi za darmo - zachęca Anna Kaśków.

  Zabawa rozpocznie się 18 maja w czwartek o godzinie 19 ipotrwa do białego rana, czyli do godziny 4. Cały czas można się zgłaszać przez formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

  A tak było za pierwszym razem. Zobacz TUTAJ zdjęcia z pierwszego balu!

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół