• facebook
 • rss
 • Kolejny konkurs - kolejna szansa

  Karol Białkowski Karol Białkowski

  dodane 06.07.2017 10:05

  Do Taizé "za chwilę" pojedzie czwarty zwycięzca naszego wakacyjnego konkursu. My się jednak nie zatrzymujemy i prezentujemy kolejne pytanie. Do wygrania oczywiście miejsce w autokarze do burgundzkiej wioski. Polecamy!

  Z naszej propozycji mogą skorzystać osoby w wieku od 18. do 35. roku życia. To właśnie przede wszystkim dla tej grupy wiekowej organizowane są tygodniowe spotkania, w których biorą udział tysiące młodych z kilkudziesięciu krajów świata. Modlitwa i cisza przeplatają się tu z radosnymi śpiewami w wielu językach. Warto zajrzeć na stronę www.taize.fr/pl i poczytać o programie, który co tydzień jest realizowany przez braci z Taizé.

  Razem z Biurem Podróży Margo Travel zapraszamy do udziału w konkursie, w którym w każdym tygodniu jest do wygrania przejazd rejsowym autokarem do Francji i powrót po tygodniowym uczestnictwie w spotkaniu młodzieży.

  Co należy zrobić, by wygrać wyjazd od 22 do 31 lipca? Wysłać do nas mejla na adres: wroclaw@gosc.pl z odpowiedzią na pytanie:

  W którym polskim mieście odbyło się ostatnie w naszym kraju Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez braci z Taizé?

  Wraz z odpowiedzią prosimy o napisanie kilku słów uzasadnienia, dlaczego chcesz pojechać do Taizé. Wiadomość, która powinna być zatytułowana "Taize" musi być uzupełniona o dane kontaktowe oraz wiek uczestnika. O wygranej zdecyduje kolejność wpłynięcia na naszą redakcyjną skrzynkę e-mailową prawidłowych odpowiedzi. Będzie nam też miło jeśli polubicie nasz profil na Facebooku lub będziecie nas śledzić na Twitterze. Zwycięzcą zostanie osoba, która prześle nam swoją odpowiedź jako 5 (piąta) w kolejności. Na wasze maile czekamy do 9 lipca (niedziela) do północy. Zwycięzcę poinformujemy mailem zwrotnym.

  Uwaga! Nagroda obejmuje przejazd do i z Taizé. Koszty uczestnictwa (6-9 euro za dzień) ponosi uczestnik konkursu.

  Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą wygrać, dlatego zachęcamy, by dołączyć do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr. Osoby, które chciałyby udać się do Francji indywidualnie mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

  Rejsowy autobus rozpoczyna swój kurs z Wrocławia w każdą wakacyjną sobotę od 24 czerwca do 2 września.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół