• facebook
 • rss
 • Przyjedź do pielgrzymów i na koncert N.O.E.

  Karol Białkowski Karol Białkowski

  dodane 05.08.2017 11:40

  Łatwy dojazd do Kluczborka, również pociągiem, to dodatkowy argument, by choć na kilka chwil dołączyć do 37. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej. Niedzielny wieczór na pewno będzie spektakularną przygodą pielgrzymkową.

  Marta Mertuszka z N.O.E....
  Gosc Wroclawski
  N.O.E. to Nieograniczona - Odpowiedzialność - Ewangelizacyjna. - Jesteśmy zespołem uwielbieniowym i myślę, że dobrze się wpasowujemy w tegoroczne hasło pielgrzymki - "Idźcie i głoście". Naszym celem jest chwalenie Boga i zarażanie tym uwielbianiem innych - mówi Marta Mertusza, wokalistka zespołu i jednocześnie uczestniczka 37. PPW.

  Przekonuje, że ta zachęta, skierowana zwłaszcza do młodych ludzi, nie zamyka się tylko do czasu trwania koncertu. - Chcemy zaprosić do tego, by wielbili Go każdym dniem swojego życia, by wypływało to prosto z ich serca, bez żadnego aktorstwa, ale by stawali w prawdzie przed Bogiem i ściągali zasłony serc - przekonuje.

  Jaki charakter ma muzyka, którą gra N.O.E.? - Na początku było delikatnie, ale z czasem przerodziło się to w mocniejsze brzmienie, nawet powiedziałabym rockowe. Staramy się tak grać, bo jest na taki styl odpowiedź. Czujemy to. To nie przypadek, że takie rytmy, taki styl i takie dźwięki z nas wypływają - wyjaśnia.

  Muzyka, którą tworzy zespół, nie jest sednem ich życia. - To jest coś od nas, coś dodatkowego. Nikt z nas "nie żyje" z muzyki, ale żyjemy muzyką. Jest to coś, co nie daje nam spokoju. Każdy z nas zawodowo zajmuje się czymś innym, ale potrzeba grania, śpiewania na chwałę Boga, jest tak w nas zakorzeniona, że nie jesteśmy w stanie tego zatrzymać. No i gramy!

  Zespół N.O.E. zagra dla pielgrzymów nie po raz pierwszy. Tak było 2 lata temu:

  Koncert grupy N. O. E.
  telewizja-pielgrzymkowa

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Wybrane dla Ciebie

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół