Nowy numer 16/2018 Archiwum

Muzyczny skok w nowy rok akademicki

Za kilkanaście dni studenckie życie we Wrocławiu wróci do swojego codziennego rytmu. Od kilku lat propozycją na "dzień dobry" jest Koncert na Tekach. 5 października odbędzie się już jego 8. edycja. Kto wystąpi?

Tym razem na scenie przy akademikach Politechniki Wrocławskiej (Teki) świetną muzyką w nowy rok akademicki wprowadzą studentów Marika oraz Maleo Reggae Rockers.

Koncert na Tekach to inicjatywa organizowana przez wrocławskie Duszpasterstwo Akademickie "Redemptor", Centrum Młodzieży Akademickiej "Razem" oraz Organizację Studencką "Donum". Jej celem jest integracja młodzieży akademickiej, a także zaproszenie do angażowania się w działalność duszpasterstw akademickich czy innych wspólnot. Co roku pod sceną gromadzi się ok. 2,5 tys. osób.

Gwiazdami 8 KnT będą Marika - energetyzująca wokalistka, która w swoim nowym przełomowym albumie łączy elektroniczne, avant-popowe brzmienie z poetyckim tekstem. Będzie więc intymnie, ale i energetyzująco! Na scenie pojawi się także Maleo Reggae Rockers. Zespół obchodzi w tym roku swoje 20. urodziny. Na Tekach zagra więc największe przeboje. Będzie to pozytywny przekaz w rytmie reggae.

Impreza jest bezpłatna i bezalkoholowa.

Koncert odbędzie się 5 października od godz. 18.30.

Więcej informacji na stronie koncertnatekach.pl oraz na facebook.com/koncertnatekach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma