• facebook
 • rss
 • To już koniec? Niekoniecznie

  Monika Kacperczyk z DA "Dach"

  dodane 14.09.2017 19:02

  Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw akademickich Wrocławia i Opola Biały Dunajec 2017 dobiegł końca, jednak dla wielu jego uczestników stał się jednocześnie początkiem przygody w duszpasterstwie akademickim.

  Środa 13 września. Rozpoczęliśmy dzień szybkim śniadaniem. Następnie udaliśmy się do kościoła, by Mszą św. zakończyć 34. Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu. Zasłużone podziękowania otrzymała kadra główna, duszpasterze i kadry chatkowe. To właśnie dzięki nim mogliśmy przeżyć te niezwykłe dwa tygodnie.

  Nadszedł czas pożegnań i wspominania minionych przygód. Rozjeżdżając się do domów, rozstajemy się w radości, nie w smutku. Koniec obozu jest bowiem dla wielu z nas początkiem przygody z duszpasterstwem akademickim.

  Wracamy zmęczeni i niewyspani, ale bogatsi o nowe doświadczenia. Czas obozu był okazją do pogłębienia swojej relacji z Bogiem, otworzenia się na drugiego człowieka, nieraz pomimo braku śmiałości. Podczas górskich wędrówek podziwialiśmy piękno i potęgę przyrody, pokonywaliśmy siebie, zdobywając szczyty swoich słabości. Co więcej, to właśnie na "traskach" zawiązało się wiele wspaniałych relacji między nami. Wierzymy, że pielęgnowane wytrwałością i modlitwą - będą stanowiły ważną część naszej wspólnoty.

  Wkrótce na łamach papierowego "Gościa Wrocławskiego" kilkoro z uczestników podzieli się swoimi wrażeniami, a na wroclaw.gosc.pl będziemy informować o tym, co na początek roku akademickiego przygotowały duszpasterstwa akademickie Wrocławia.

  Biały Dunajec 2017 (Aerial Video)
  barszcz147

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół