• facebook
 • rss
 • Seans specjalny filmu "Sprawa Chrystusa"

  Maciej Rajfur Maciej Rajfur

  dodane 13.11.2017 13:38

  Zapraszamy wszystkich na seans kinowy najnowszej produkcji pt. "Sprawa Chrystusa". W sobotę o godzinie 18 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich za 11 złotych! Można rezerwować miejsca.

  Film twórców kultowych produkcji „Bóg nie umarł" i „Czy naprawdę wierzysz" został znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych. Zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu, oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

  Lee, główny bohater filmu, był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune", a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach.

  Pokaz organizowany przez redakcję "Gościa Wrocławskiego" tym razem odbędzie się dzień po oficjalnej premierze i bez żadnej prelekcji, ponieważ film trwa prawie 2 godziny. Zapraszamy wszystkich - zniżka, czyli bilet w cenie 11 złotych, obejmuje każdego! Wystarczy przy kasie podać hasło "Gość Niedzielny". 

  Można już rezerwować bilety na stronie Multikina Pasaż Grunwaldzki (TUTAJ). Zachęcamy także, by kupować bilety wcześniej, przez cały tydzień. W ten sposób unikniemy kolejek przed samym pokazem. Całość rozpocznie się o 18 listopada o godzinie 18 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki.

  Zobacz zwiastun filmu:

  Sprawa Chrystusa | Zwiastun PL
  Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół