Nowy numer 17/2018 Archiwum

Daj swój głos i chwal Pana!

Można się już zgłaszać na warsztaty muzyczne. Mają one doprowadzić do stworzenia chóru, który wystąpi podczas koncertu "wNieboGłosy" w uroczystość Bożego Ciała.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia chóru, który wystąpi na scenie podczas koncertu uwielbienia "wNieboGłosy" razem z zespołem N.O.E. i orkiestrą. Organizatorzy koncertu podkreślają, że warunkiem występu jest udział w warsztatach wokalnych, które odbędą się w dwa ostatnie weekendy maja. Oprócz pracy nad repertuarem i techniką śpiewu, będzie to też czas modlitwy oraz przygotowania do wspólnego uwielbienia w dniu Bożego Ciała.

Chór będzie pracował pod okiem dyrygentki Sary Nestorowicz oraz Natalii Kozy. Natomiast orkiestrę poprowadzi oraz nada ostateczne szlify brzmieniowe chórowi Artur Koza. Opiekę duszpasterską nad przedsięwzięciem gwarantuje ks. Piotr Wawrzynek.

Przesłuchania wstępne zgłoszonych odbędą się 18 maja. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.wnieboglosy.wroclaw.pl.

Koncert "wNieboGłosy" odbędzie się już po raz drugi. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział kilka tysięcy wrocławian i nie tylko. Celem inicjatywy jest wspólna modlitwa i radosne świętowanie we wspólnocie wierzących chcących uwielbiać Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii.

Koncert odbędzie się na Placu Wolności w uroczystość Bożego Ciała, 31 maja, o 19.00.

Przeczytaj relację z ubiegłego roku.

Zobacz jak było w ubiegłym roku na zdjęciach i na filmikach:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma