Nowy numer 24/2018 Archiwum

Konkurs pielgrzymkowy - ostatnia szansa

Na maile czekamy tylko do 23.59. Oglądajcie zdjęcia, szukajcie siebie i wygrywajcie.

W naszym serwisie opublikowaliśmy kilkanaście galerii zdjęć z pieszej pielgrzymki wrocławskiej do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Każdy, kto wziął w niej udział, ma szansę na prezent od GN, jeśli tylko odnajdzie się na fotografiach zamieszczonych w serwisie.

Wystarczy z uwagą prześledzić nasze zdjęcia, znaleźć siebie, następnie zrobić sobie selfie i wysłać do naszej redakcji. W tytule mejla prosimy napisać "Pielgrzymka do św. Jadwigi", a w treści - tytuł galerii i nr zdjęcia, na którym się siebie rozpoznało.

Nie zapomnij podać swojego adresu oraz telefonu kontaktowego.

Nagrody - kubki "Gościa Niedzielnego" oraz inne niespodzianki - otrzyma 15 osób, które przyślą pocztą elektroniczną swoje zgłoszenie pod adres: wroclaw@gosc.pl. Wygrywa co trzecia osoba (pierwsza, czwarta, siódma itd.)

Ma maile czekamy do wtorku (17 października) do 23.59. Wyniki ogłosimy w środę, a zwycięzców poinformujemy mailem zwrotnym.

Zobacz zdjęcia:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma