Nowy numer 38/2018 Archiwum

Seans specjalny filmu "Sprawa Chrystusa"

Zapraszamy wszystkich na seans kinowy najnowszej produkcji pt. "Sprawa Chrystusa". W sobotę o godzinie 18 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich za 11 złotych! Można rezerwować miejsca.

Film twórców kultowych produkcji „Bóg nie umarł" i „Czy naprawdę wierzysz" został znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych. Zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu, oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Lee, główny bohater filmu, był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune", a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach.

Pokaz organizowany przez redakcję "Gościa Wrocławskiego" tym razem odbędzie się dzień po oficjalnej premierze i bez żadnej prelekcji, ponieważ film trwa prawie 2 godziny. Zapraszamy wszystkich - zniżka, czyli bilet w cenie 11 złotych, obejmuje każdego! Wystarczy przy kasie podać hasło "Gość Niedzielny". 

Można już rezerwować bilety na stronie Multikina Pasaż Grunwaldzki (TUTAJ). Zachęcamy także, by kupować bilety wcześniej, przez cały tydzień. W ten sposób unikniemy kolejek przed samym pokazem. Całość rozpocznie się o 18 listopada o godzinie 18 w Multikinie w galerii Pasaż Grunwaldzki.

Zobacz zwiastun filmu:

Sprawa Chrystusa | Zwiastun PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma