Nowy numer 42/2018 Archiwum

Obejrzyj przedpremierowo "Tam, gdzie mieszka Bóg"

Zapraszamy do kina na przedpremierowy seans pierwszego filmu z osobistym udziałem papieża Franciszka. Bilety dla wszystkich za 11 złotych.

Organizujemy kolejny wartościowy seans filmowy w cyklu "Do kina z Gościem".

„Tam, gdzie mieszka Bóg” to oparta na historiach z Biblii opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii.

„Jesteście najcenniejszym skarbem, o który musimy się zatroszczyć” - to przesłanie Papieża Franciszka dla najmłodszych. Z myślą o nich powstał film przygodowy, w którym wystąpił Ojciec Święty.

Uroczysta pokaz odbył się w Watykanie na prośbę papieża Franciszka, który wierzy, że kino może być znakomitym medium do rozprzestrzeniania katolickich wartości wśród wszystkich, a przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży.

A premiera wrocławska już 19 kwietnia o godzinie 18 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich za 11 złotych! Można wykupywać bilety i rezerwować miejsca na sali kinowej pod linkiem TUTAJ.

Wieczór rozpocznie się od krótkiego niezwykłego świadectwa. O swojej niezwykłej pracy opowiedzą siostry Bożego Serca Jezusa, które pracują w Klubowym Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży "Pozytywka" – s. Katarzyna Fabicka i s. Magdalena Stachura. Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy