Nowy numer 41/2018 Archiwum

Klaretyńskie Dni Młodych - ostatnia chwila, by dołączyć

Modlitwa, muzyka, rozwijanie talentów - ogólnopolskie spotkanie organizowane przez Misjonarzy Klaretynów dla młodzieży w Krzydlinie Małej rozpocznie się już 1 czerwca. Zapisy trwają do 25 maja.

Klaretyńskie Dni Młodych 2018
brakujeludzicmf
Klaretyńskie Dni Młodych 2018
brakujeludzicmf

Klaretyńskie Dni Młodych 2018
brakujeludzicmf

KDM to okazja, by pogłębić relację z Bogiem, ale także doświadczyć spotkania z młodym, dynamicznym radosnym Kościołem; to propozycja dla młodzieży, która chce od życia czegoś więcej – tłumaczą organizatorzy.

Klaretyńskie Dni Młodych odbędą się w dniach od 1 do 3 czerwca w Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej w pobliżu Wołowa. W programie Eucharystia, modlitwa, spotkania ze specjalnymi gośćmi, koncerty, warsztaty (taniec, malarstwo, graffiti, ikona, wokal, survival).

Młodzi będą uczestniczyć m.in. w Mszy św. pod przewodnictwem o. bp. Jacka Kicińskiego CMF, wysłuchają konferencji „Uwierz w Ducha” (o. Marcin Kowalewski CMF), spotkają się z Tau (raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records) i aktorką Dominiką Figurską. Ciekawie zapowiada się koncert zespołu FRAGUA - jest to rockowy zespół chrześcijański, którego nazwa (po hiszpańsku „kuźnia”) odwołuje się do duchowości klaretyńskiej. Zespół został założony w 2001 we Wrocławiu przez o. Marcina Kowalewskiego CMF, klaretyna. Fragua tworzy muzykę dla każdego, kto „lubi mocne gitarowe granie i nie boi się zmierzyć z docierającym do serca przesłaniem”.
„Jeśli nie boisz się stawiać sobie trudnych pytań, poszukiwać na nie odpowiedzi i zaryzykować przemianę swojego życia, a do tego mieścisz się w przedziale wiekowym 15-30 lat to KDM-y są właśnie dla Ciebie!” - zapewniają klaretyni.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.kdm.klaretyni.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy