GN 33/2019 Archiwum

Po raz 9. "Chwalmy Pana w rytmie...Alleluja" - zapisy do końca marca

Trwają zapisy na IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej "Chwalmy Pana w rytmie...Alleluja", który odbędzie się 25 kwietnia w parafii św. Maurycego przy ul. Traugutta 34.

„Dobra zabawa oddająca chwałę Bogu, integracja uczestników z różnych placówek oświatowych, popularyzacja piosenki religijnej, pogłębianie wiary i umiejętność dzielenia się nią” – tak organizatorzy widzą cele festiwalu – który co roku gromadzi rozśpiewane dzieci z Wrocławia i okolic, świetnie bawiące się pośród występów. Dla uczestników festiwalu przygotowywane są specjalne niespodzianki. Po występach wszyscy są zaproszeni na słodki poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca marca – pocztą, pocztą email lub osobiście w sekretariacie Szermierczej Sportowej SP nr 85 im. prof. Mariana Suskiego. Koordynatorem działań jest Magdalena Skuza – tel. 88362810, magda.skuza26@gmail.com. Uczestnicy festiwalu (1-8 osób z jednej placówki, uczniowie z kl. I-III) przygotowują jeden utwór religijny lub o tematyce misyjnej, trwający do 5 minut.

Adres Szermierczej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 85 im. prof. Mariana Suskiego: ul. Traugutta 37 , 50-416 Wrocław, tel. 71 798-68-71.

Zobacz relację z ubiegłorocznej edycji festiwalu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL