Nowy numer 13/2020 Archiwum

Kluczowa dekada 1979-1989

Już dziś "Wieczór Tumski", który w szczególny sposób poświęcony będzie dwom rocznicom: 40. rocznicy I Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski i 30. rocznicy Wydarzeń 1989 roku.

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca o 18.00 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, pl. Katedralny 1, na Ostrowie Tumskim.

W pierwszej części odbędzie się wykład zatytułowany: "Kluczowa dekada. 1979-89". Prelekcję wygłosi dr Marek Mutor, dyrektor Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.

W części muzycznej z recitalem pieśni patriotycznych, "solidarnościowych" oraz tych poświęconych św. Janowi Pawłowi II wystąpi dolnośląski bard - Włodzimierz Brzeziński.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama