Nowy numer 23/2020 Archiwum

Dziś Wrocławska Akademicka Droga Krzyżowa "ulicami Wrocławia"

Iść będziemy wirtualnie, ale nasza modlitwa będzie prawdziwa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie za naszym pośrednictwem. Zaczynamy o 21.00.

Wielu nie wyobraża sobie piątku przed Niedzielą Palmową bez udziału w Akademickiej Drodze Krzyżowej. W związku z obecną sytuacją pandemii nie będzie możliwe, by wyruszyć za krzyżem od kościoła uniwersyteckiego przez Rynek do kościoła garnizonowego. To jednak nie oznacza, że zabraknie tego wieczora wspólnej modlitwy.

Myśl przewodnia tegorocznego nabożeństwa zaczerpnięta jest z Listu do Galatów i brzmi: "Jedni drugich brzemiona noście". Rozważania przygotowali małżonkowie Anna i Olgierd Unoldowie.

Zachęcamy was do udziału w nabożeństwie, które odbędzie się w pustym kościele rektoralnym pw. św. Macieja (Maciejówka). Będzie to możliwe za pośrednictwem trzech naszych kanałów - strony www.wroclaw.gosc.pl, profilu na Facebooku (@WroclawskiGoscNiedzielny) oraz kanału na YouTube (Goc Wroclawski).

Zaczynamy 3 kwietnia o 21.00.

W piątek Wrocławska Akademicka Droga Krzyżowa "ulicami Wrocławia"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama