Nowy numer 21/2020 Archiwum

Przeżyjmy Triduum Paschalne z naszymi pasterzami

Zapraszamy na transmisje on-line liturgicznych wydarzeń Triduum Paschalnego z archikatedry wrocławskiej na kanałach społecznościowych "Gościa Wrocławskiego" - na Facebooku i na YouTubie.

W tym szczególnym czasie epidemii podczas najważniejszych dla chrześcijan dni roku liturgicznego wciąż możemy modlić się wspólnie.

Obostrzenia sprawiają, że nie możemy być osobiście w świątyniach, ale technologia pozwala łączyć się duchowo.

Jako redakcja "Gościa Wrocławskiego" wraz z parafią katedralną przygotowujemy dla Państwa transmisje z liturgii Triduum Paschalnego (i nie tylko) w katedrze wrocławskiej pw. św. Jana Chrzciciela. Po wielu próbach i staraniach udało się wygenerować dobrej jakości sygnał - zarówno obraz jak i dźwięk.

Za pośrednictwem internetu będziecie Państwo mogli obejrzeć i włączyć się do modlitwy w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Gdzie?

PLAN TRANSMISJI (kliknij, aby powiększyć)

Przeżyjmy Triduum Paschalne z naszymi pasterzami  

Oprócz tego będziemy również transmitować Mszę Krzyżma w Wielki Czwartek o godzinie 10, którą odprawi abp Józef Kupny, metropolita wrocławski. Liturgii Wielkiego Czwartku przewodniczył będzie bp Jacek Kiciński, Wielkiego Piątku bp Andrzej Siemieniewski, a Wielkiej Soboty abp Józef Kupny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama