Nowy numer 33/2018 Archiwum

Biskup Andrzej Siemieniewski

Biskup pomocniczy. Urodzony 8 sierpnia 1957 r. we Wrocławiu, wyświęcony na kapłana 1 czerwca 1985 r. we Wrocławiu, mianowany biskupem 5 stycznia 2006 r., konsekrowany 11 lutego 2006 r.

Urodzony 8 sierpnia 1957 r. we Wrocławiu, wyświęcony na kapłana 1 czerwca 1985 r. we Wrocławiu, mianowany biskupem 5 stycznia 2006 r., konsekrowany 11 lutego 2006 r.Profesor Nauk Teologicznych, doktor habilitowany Teologii (Duchowości) Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, doktor Teologii (Duchowości) Papieskiego Uniwersytetu Św. Tomasza z Akwinu w Rzymie, licencjusz Teologii Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Delegat Kep ds. Federacji Bibliotek Kościelnych „Fides".

« 1 »

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma