Wyślij zdjęcie, wygraj nagrody

Karol Białkowski

publikacja 02.10.2013 12:24

Coraz mniej czasu pozostało do wzięcia udziału w pierwszym konkursie fotograficznym organizowanym przez Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską. Do wygrania pobyt w Kudowie Zdroju, książki i plecak.

Wyślij zdjęcie, wygraj nagrody Każdy ma szansę na główną nagrodę... Powyższe zdjęcie nie bierze udziału w konkursie Karol Białkowski /GN

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy uczestniczyli w XXXIII PPW od 2 do 10 sierpnia 2013 r. Każdy chętny może zgłosić maksymalnie 5 fotografii. Zdjęcia z dopiskiem „W drodze do Matki” trzeba wysyłać na adres ppwnjg@gmail.com. Trzeba pamiętać o podpisaniu ich imieniem, nazwiskiem oraz numerem grupy, w jakiej uczestniczył pielgrzym.

Spośród nadesłanych fotografii jury dokona wyboru zwycięzców.

Nagrody:
Pierwsza nagroda: voucher do wykorzystania do końca marca - jeden weekend dla 2 osób w Kudowie Zdrój - "Willa Pod Gwiazdami".
Druga nagroda: do wyboru 5 z 12 wydanych książek ks. Orzechowskiego z możliwością otrzymania autografu. Wybór z tytułów: "Rozmowy o małżeństwie cz. 1", "Rozmowy o małżeństwie cz. 2", "Rozmowy o małżeństwie cz. 3", "Orzech na ambonie cz. 1", "Orzech na ambonie cz. 2", "Orzech", "Najkrócej o małżeństwie", "Najkrócej o wychowaniu dzieci", "Najkrócej o darze i teologii ciała", "Najkrócej o powołaniu człowieka", "Testament Jezusa", "Autorytet ojca".

Przyznana zostanie również nagroda specjalna od internautów. Zdjęcie, które otrzyma największą ilość lajków na facebookowym profilu pielgrzymki, wygrywa. Nagrodą będzie markowy plecak do dziennych spacerów.

Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie www.pielgrzymka.pl.

Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi podczas pielgrzymki trzebnickiej, 19 października 2013 r.