Ryanair rozwija skrzydła

ela

publikacja 08.04.2014 14:35

Zbliża się sezon wakacyjny, a irlandzki przewoźnik ogłosił już siatkę połączeń jesienno-zimowych. Powiększyła się tylko o jeden lot.

Ryanair rozwija skrzydła Michael O'Leary poinformował również o otwarciu kolejnej, trzeciej po Wrocławiu i Krakowie, bazy linii Ryanair w Gdańsku Karol Białkowski /GN

Do rozkładu lotów dołączy kolejne połączenie z Warszawą Modlinem. Dzięki temu w niskiej cenie dostaniemy się do i z stolicy dwa razy dziennie, rano i po południu. Jak zapewnił Michael O'Leary, dyrektor generalny linii, zagwarantuje to wzrost liczby pasażerów wylatujących z Wrocławia Ryanairem do 900 tys. - To dobra wiadomość dla ludzi biznesu, ale także dla tych, którzy chcą odwiedzić Warszawę i wrócić z niej jeszcze tego samego dnia. A wszystko w niskiej cenie - mówił.

Kenny Jacobs, dyrektor marketingowy, poinformował również o nowościach oferowanych przez linie lotnicze. - Polscy pasażerowie już wybrali Ryanaira z powodu naszych niskich cen i - wiodącej w branży - obsługi klienta. Teraz mogą również zarezerwować swoje loty na naszej nowej stronie  internetowej, cieszyć się możliwością wniesienia na pokład samolotu bezpłatnie drugiej małej torby podręcznej - wyliczał. Zaznaczył, że wprowadzone zostały również "ciche loty" o poranku i wieczorami, a także numerowane miejsca i możliwość używania urządzeń elektronicznych na wszystkich etapach lotu.

Dyrektorzy Ryanair zachęcają do skorzystania z oferty linii. Ogłosili również promocję na 100 tys. połączeń w maju i czerwcu. Warunkiem jest dokonanie rezerwacji do 10 kwietnia do północy. Rozkład jesienno-zimowych lotów będzie dostępny na stronie internetowej przewoźnika od 9 kwietnia.

Samolotami Ryanair'a można polecieć z Wrocławia w 15 kierunkach.