Zostań skutecznym prolajferem

ela

publikacja 24.10.2014 14:53

Już jutro odbędzie się kurs pro-life organizowany przez fundację Pro-Prawo do Życia. Wciąż można zgłosić swój udział.

Zostań skutecznym prolajferem Świadomość, że aborcja to zabijanie niewinnych dzieci, jest kluczem do prawnego zakazania tego procederu w Polsce Karol Białkowski /Foto Gość

"Aborterzy mają polityków, media i pieniądze. Nienarodzone dzieci mają tylko ciebie!" - takim hasłem członkowie wrocławskiej komórki fundacji Pro-Prawo do Życia zachęcają do wzięcia udziału w kursie dla prolajferów, który odbędzie się 25 października między od. 10.00 do 17.00. - Chodzi nam o zapoznanie ludzi, którzy myślą podobnie jak my z możliwościami skutecznego, zorganizowanego i przemyślanego działania przeciwko aborcji - mówi Adam Brawata, koordynujący działania fundacji we Wrocławiu.

Dla zobrazowania dramatu dziejącego się czasem tuż obok nas organizatorzy piszą na swojej stronie internetowej: "Wyobraź sobie 24 autokary pełne roześmianych dzieci, które wyjeżdżają na wycieczkę. Niestety, co roku w Polsce właśnie tyle dzieci jest zabijanych w łonach swych matek. Polskie prawo pozwala na takie morderstwa. Co więcej płaci za wykonanie zabójstwa za pośrednictwem NFZ z moich i Twoich podatków. Co Ty na to? Ja się nie zgadzam i będę walczył. Dlaczego? Ponieważ ludzi się nie zabija. Stań po właściwej stronie linii frontu."

Zgłoszenia na kurs są przyjmowane drogą elektroniczną. Można to zrobić wysyłając mejla na adres kurs@stopaborcji.pl lub wypełniając formularz.

______________________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji: