Komputery dla młodzieży

WKS

publikacja 10.11.2014 11:17

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu wspiera organizatorów Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Komputery dla młodzieży Obsługa informatyczna to jedno z wielu wyzwań stojących przed organizatorami ŚDM Henryk Przondziono /Foto Gość

Odpowiadając na apel Organizatorów Światowych Dni Młodzieży, zamieszczony na portalu ekai.pl, zachęcający do podjęcia wspólnej pracy na rzecz wydarzenia, które już za 2 lata przyciągnie do Polski setki tysięcy młodych ludzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu nieodpłatnie przekazał 20 kompletnych zestawów komputerowych, które będą służyć do prac przy obsłudze ŚDM.

- Spotykając się dwukrotnie z organizatorami poznaliśmy dokładnie problemy stojące przed organizatorami ŚDM 2016 - mówią członkowie Akcji Katolickiej z Brzegu, dodając: - Szczęśliwie okazało się, że niektóre potrzeby jesteśmy w stanie spełnić. Złożyliśmy zapewnienie o naszym dalszym zaangażowaniu we wspieraniu tego wyjątkowego dla Kościoła wydarzenia.

_______________

 

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji: