Filip cię poprowadzi

kb

publikacja 12.11.2014 10:58

Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna "Ichtis" z parafii pw. św.Augustyna we Wrocławiu zaprasza na weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne.

Filip cię poprowadzi Optymalna liczba uczestników kursu to 30 osób Wspólnota "Ichtis"

Robert Mikutel ze wspólnoty "Ichtis" przekonuje, że kurs "Filip" jest jedną z odpowiedzi na zachętę św. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji.

- Zawiera prosty i żywy przekaz Dobrej Nowiny - zaznacza. Skorzystać z niego mogą wszyscy chętni, zarówno wierzący jak i poszukujący.

- Nie wymagamy jasnej deklaracji o stanie swojej wiary. Jeśli ktoś ma taką wolę wcale nie musi nic o sobie nam mówić. Najważniejsze jest bowiem otwarcie się na podjęcie wewnętrznego dialogu z Bogiem - tłumaczy.

Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w kursie są proszeni o zabranie ze sobą Pisma Świętego i notatnika.

R. Mikutel jest przekonany, że udział w wydarzeniu może być przełomowy w budowaniu własnej relacji z Bogiem.

- Jeden z członków naszej wspólnoty, Fryderyk Nguyen, napisał na swoim profilu na Facebooku: "Z wiarą jak z książką - nie przyjrzysz się bliżej, nie poznasz. A streszczenia to kiepścizna. Dowiedz się w co wierzysz albo nie wierzysz" - dodaje.

Kurs "Filip" odbędzie się przy parafii św. Augustyna przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu w dniach 14-16 listopada. Obowiązują zapisy. Można ich dokonać TUTAJ. Warto zajrzeć też na stronę wydarzenia www.filip.ichtis.fc.pl, by o kursie i o programie dowiedzieć się znacznie więcej.

Kurs Filip
Ola Wu

_______________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji: