Idź na film "Zakazany Bóg"

kb

publikacja 08.11.2015 07:40

Pomagamy w zebraniu chętnych na seans, który odbędzie się 16 listopada.

Idź na film "Zakazany Bóg" "Zakazany Bóg" - ta historia wydarzyła się naprawdę Dom Wydawniczy Rafael /Vimeo

Film pt. "Zakazany Bóg" nie jest wyświetlany podczas regularnych seansów, dlatego, aby móc go obejrzeć na dużym ekranie najpierw musi zebrać się większa grupa chętnych.

Pokaz zaplanowany jest w Multikinie Pasaż Grunwaldzki na 16 listopada na godz. 19. Warunki rezerwacji odpowiedniej wielkości sali wymagają, by oszacować odpowiednio wielkość grupy, która do kina przyjdzie. Dlatego tylko do jutra (poniedziałek 9 listopada) czekamy na państwa e-mailowe zgłoszenia (można zgłaszać również grupy).

Wystarczy wysłać do nas wiadomość na adres wroclaw@gosc.pl. W temacie proszę napisać "Zakazany Bóg", a w treści imię, nazwisko oraz swój numer telefonu.

Czytelnicy "Gościa Wrocławskiego" będą mogli skorzystać z niższych cen biletów (11 zł), po podaniu hasła, które przekażemy w zwrotnym mailu każdemu zgłaszającemu się za naszym pośrednictwem.

Dodatkowo dla pierwszej zgłoszonej osoby mamy jedną podwójną wejściówkę na seans. Czekamy na chętnych.

„Zakazany Bóg” to obraz opowiadający o męczennikach z Barbastro. Scenariusz przedstawia historię z 1936 roku, związaną z początkiem hiszpańskiej wojny domowej. 51 członków wspólnoty klaretynów w Barbastro zostało zamordowanych w imię wierności powołaniu kapłańskiemu i Kościołowi. Obejrzyj zwiastun filmu:

ZAKAZANY BÓG - oficjalny Polski zwiastun (HD, 1080p)
Gloria24.pl