Talent Miłosierdzia - czas start!

Maciej Rajfur

publikacja 23.02.2016 15:20

To mogą być twoje najcenniejsze zakupy za naprawdę niewielką cenę. Weź udział w szlachetnej inicjatywie.

Talent Miłosierdzia - czas start! Przekazanie "gościowej" torby miłosierdzia w Caritas Archidiecezji Wrocławskiej Maciej Rajfur /Foto Gość

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" z wielką chęcią włączyła się w akcję "Talent Miłosierdzia". Zachęcamy teraz wszystkich czytelników, by także wsparli potrzebujące, ubogie rodziny w czasie Wielkiego Postu. Mamy doskonałą okazję do spełnienia uczynku miłosierdzia. Naprawdę niewiele potrzeba, by realnie pomóc.

Jak to działa? Weź tzw. torbę miłosierdzia (którą można odebrać w siedzibie Caritas wrocławskiej). Wypełnij ją artykułami spożywczymi, których listę podajemy poniżej. Na końcu przekaż torbę w swojej parafii lub w siedzibie Caritas (ul. Katedralna 7 na Ostrowie Tumskim). Termin: do końca Wielkiego Postu.

To jednak nie wszystko. Wyślijcie nam e-mailem na adres: wroclaw@gosc.pl zdjęcia, które przedstawiają, jak zaangażowaliście się w akcję, np. z zakupów, pakowania torby, przy oddaniu jej do miejsca docelowego. Chętnie opublikujemy je w specjalnej galerii. Niech nasze akty miłosierdzia zachęcają innych!

Lista potrzebnych produktów: cukier, mąka, ryż, kasza, makaron, płatki, mleko, konserwy, herbata, zupy, olej, masło, słodycze, dżemy, bakalie, soki.

Uwaga, nie trzeba koniecznie posiadać torby miłosierdzia. Zakupy można przynosić w innych reklamówkach. 

Więcej o całej akcji TUTAJ.