Biały poniedziałek - wybierz życie!

Maciej Rajfur Maciej Rajfur

publikacja 03.10.2016 11:15

Dziś w całej Polsce organizowane są tzw. czarne protesty. Ale we Wrocławiu zbierają się także obrońcy życia i przeciwnicy aborcji, by mówić mieszkańcom, że życie to najcenniejszy dar od Boga!

Biały poniedziałek - wybierz życie! Nie bójmy się bronić bezbronne dzieci zabijane w łonach matek Roman Koszowski /Foto Gość

Akcja ewangelizacyjna rozpocznie się o 17.40 przy urzędzie pocztowym w Rynku przy wlocie ul. Świdnickiej (Rynek 28).

- Życie to jest najpiękniejszy dar od Boga, jaki otrzymaliśmy, dlatego powinniśmy bronić to życie za każdą cenę! - zachęca Robert Jarosław Bogusławski, który stanie w centrum miasta, by modlić się na różańcu.

- Na początku tego nie rozumiałem, miałem różnie poukładane w głowie, przeszedłem wiele dróg. Nie wiedziałem, że Bóg jest jedynym dawcą życia. Zrozumiałem to bardzo późno. Mnie i mojej małżonce nie było dane począć życia, ale idąc za głosem Boga, Ducha Świętego i serca przyjęliśmy do siebie dwójkę niechcianych dzieci. Adoptowaliśmy je. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Nasze małżeństwo stało się mocne i silne - daje świadectwo R.J. Bogusławski

Podkreśla, że miłość, którą daje się drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza dziecku, jest czymś najwspanialszym uczuciem. Bez względu na to, czy jest to dziecko niepełnosprawne, czy pełnosprawne. Bo miłość wypływa bezwarunkowo z serca.

- Dzisiaj środowiska nienawidzące życie organizują marsze, czarne poniedziałki. Komu oni służą? Życie jest piękne, wspaniałe i trzeba je bronić od poczęcia. Czemu winne jest dziecko chore, niepełnosprawne czy poczęte z gwałtu, że ludzie chcą je zabić? - pyta retorycznie działacz społeczny.

Polecamy także komentarz red. Karola Białkowskiego "Widzieć w jasnych barwach".

"Dziś mają się odbyć tzw. czarne protesty w całej Polsce. Mimo ich zbiorowego charakteru trudno się oprzeć wrażeniu, że są przejawem egocentrycznego spojrzenia na życie....". Więcej TUTAJ.