Przyjdź pokibicować

Karol Białkowski Karol Białkowski

publikacja 03.02.2017 17:48

Emocje sportowe gwarantowane! W sobotę i niedzielę rozgrywany będzie VI Halowy Turniej Wrocławskich Wspólnot i Ruchów Chrześcijańskich o Puchar Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej Ks. dr Mariana Biskupa. Wezmą w nim udział aż 22 drużyny, w tym "Gość Niedzielny i Przyjaciele".

Przyjdź pokibicować Nasze turniejowe koszulki są gotowe. W sobotę gramy o zwycięstwo! Karol Białkowski /Foto Gość

Po raz pierwszy do udziału w zawodach zgłosiło się aż tak wiele drużyn. Spowodowało to zmiany w systemie rozgrywek. Po meczach grupowych (w sobotę 4 lutego), w niedzielę po raz pierwszy faza pucharowa rozpocznie się od 1/8 finału, w której wystąpi 16 drużyn.

Ze względu na większą liczbę drużyn zdecydowano też, że każdy mecz w grupie będzie trwał 14 minut - bez zmiany stron. Do fazy pucharowej awansują najlepsze trzy drużyny z każdej grupy plus najlepsza czwarta z grup A i B.

Rozgrywki w sobotę rozpoczną się o godz. 13 i potrwają do północy. Faza pucharowa (w niedzielę) rozpocznie się w południe, a planowany czas rozpoczęcia finału to godz. 18 - 18.30.

Poniżej harmonogram pierwszej fazy turnieju. Zespół "Gość Niedzielny i Przyjaciele" rozpocznie swoje mecze w sobotę o godz. 22.20. Zachęcamy do kibicowania nie tylko naszej drużynie.

Rozgrywki odbędą się w Hali Sportowej w IX LO przy Placu Dominikańskim (ZSO nr 3, ul. Piotra Skargi 29-31, 50-082 Wrocław).

Przyjdź pokibicować