Nowy utwór ks. Jakuba Bartczaka - "Bóg jest, działa"

Maciej Rajfur Maciej Rajfur

publikacja 11.06.2017 16:55

Popularny raper w sutannie zaprezentował nową piosenkę wraz z teledyskiem. "Bóg jest, działa" zapowiada długo wyczekiwaną trzecią płytę kapłana, która ukaże się jesienią tego roku.

Prezentujemy pierwszy singiel z trzeciej płyty ks. Jakuba Bartczaka, której premiera już w październiku 2017 r. Na płycie znajdą się nowoczesne produkcje autorstwa wielu znakomitych producentów, do tego bardzo oryginalne i mocne w przekazie teksty napisane i wykonane przez ks. Jakuba.

Obejrzyj klip i posłuchaj utworu:
 

Ks. Jakub Bartczak - Bóg Jest Działa (prod.Kris Scr)
ks. Jakub Bartczak

- Mimo że w kapłaństwie mam wiele ciekawych zajęć choćby, związanych ze Ślężą, wspólnotą Góra Tabor Młodych i parafią, moja hip-hopowa pasja stała się uzupełnieniem posługi ewangelizacyjnej w powołaniu kapłańskim - mówi "Gościowi Niedzielnemu" ks. Jakub Bartczak.

Podkreśla, że był na wielu wspaniałych akcjach młodzieżowych w całej Polsce, ze Światowymi Dniami Młodzieży na czele. Tam poznał mnóstwo ciekawych ludzi.

-  Spotykam się z bardzo dużym odzewem w internecie, gdzie ludzie piszą, że moja muzyka jest dla nich ważna. A muzyka to moja pasja i wciąż nie brakuje mi nowych pomysłów, dlatego w październiku planuje wydanie płyty o zupełnie nowym brzmieniu. Zagości na niej wielu wysokiej klasy artystów, ale spoza świata hip-hopowego - zapowiada kapłan archidiecezji wrocławskiej.

Zaznacza, że muzyka to jedna z form jego modlitwy.

- Hip-hop na pewno nie odgrywa jakiejś szczególnie ważnej roli w moim kapłańskim życiu, ale w funkcji wikarego akurat taka pasja pomaga w relacji z młodymi, w możliwościach ewangelizacyjnych oraz w szerszym dotarciu z przesłaniem Dobrej Nowiny. I pamiętajcie: Bóg jest, działa! - podsumowuje raper w sutannie.