Jest zwycięzca

Karol Białkowski Karol Białkowski

publikacja 12.06.2017 10:32

Oto rozstrzygnięcie pierwszej odsłony naszego wakacyjnego konkursu. Wiemy, kto jako pierwszy wyruszy do Taizé. A od jutra kolejna okazja na wygraną.

Jest zwycięzca Adoracja krzyża Wiesława Klemens

Przypominamy. Przez całe wakacje do Taizé kursują rejsowe autobusy obsługiwane przez Biuro Podróży Margo Travel. Wyjazdy są organizowane w każdą sobotę od 24 czerwca do 2 września. Co tydzień jedna osoba może wygrać bezpłatny przejazd do Francji na tygodniowy pobyt w burgundzkiej wiosce z tysiącami młodych ludzi z całego świata. Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba uważnie śledzić naszą stronę internetową lub nasze profile na Facebooku i Twitterze gdzie publikujemy pytania.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Gdzie odbędzie się tegoroczne Europejskie Spotkanie Młodych?" brzmi: w Bazylei (Szwajcaria).

Dotarło do nas kilkanaście prawidłowych odpowiedzi z uzasadnieniem. Zwyciężczynią nagrody - wyjazdu do Taizé w dniach 24 czerwca - 3 lipca została Anna Zatylna z Wrocławia, której odpowiedź wpłynęła jako piąta (taki był wymóg konkursu). Serdecznie gratulujemy! Szczegóły przekażemy telefonicznie lub w mailu zwrotnym.

Ania napisała w swoim uzasadnieniu, że już od wielu lat uczestniczy w spotkaniach europejskich, a jeszcze nie była u źródła, w Taizé. Tym bardziej się cieszymy, że dzięki naszemu konkursowi spełni swoje marzenie ucieczki od zgiełku codzienności.

Tych, którzy nie wygrają w kolejnych edycjach zachęcamy, by dołączyli do jednej z grup parafialnych lub z duszpasterstw, w których już trwają przygotowania do wakacyjnego wyjazdu do Francji. W kontakcie pomagają bracia z Taizé. Wystarczy napisać maila na adres spotkania@taize.fr.

Osoby, które chciałyby udać się do Taizé indywidualnie mogą zgłaszać się bezpośrednio do Biura Podróży Margo Travel. Wszelkie szczegóły i warunki dotyczące przejazdu można znaleźć na www.jedziemydotaize.pl.

Uwaga! Kolejne pytanie konkursowe pojawi się na naszej stronie we wtorek, 13 czerwca. Nagrodą jest wyjazd do Taizé w dniach 1 - 10 lipca.