Wciąż czekamy na konkursowe filmy

Karol Białkowski Karol Białkowski

dodane 12.10.2018 11:13

Nasz konkurs na pielgrzymkowy film trwa tylko do 21.00. Czasu więc coraz mniej. Mamy pierwszą produkcję, którą wam chcemy zaprezentować.

Wciąż czekamy na konkursowe filmy Filmy posłużą w przyszłości do promocji pielgrzymki do grobu św. Jadwigi Sląskiej. oprac. Karol Białkowki /Foto Gość

Dlaczego warto?
Gosc Wroclawski

Mamy dla was kolejną kreatywną propozycję. Któż nie nagrał nigdy w zyciu jakiegoś filmiku swoim telefonem komórkowym. Być może niektóre były całkiem udanymi produkcjami, a po drobnej obróbce i motażu stały się hitami wśród znajomych? Chcielibyśmy was poprosić byście podzielili swoimi dziełami (lub mniejszymi dziełkami) z nami i czytelnikami "Gościa Wrocławskiego". Nagrywajcie, montujcie, przesyłajcie. Zestwy nagród "Gościa" czekają na odważnych.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przygotuj film z pieszej pielgrzymki trzebnickiej do grobu św. Jadwigi, która odbędzie się 13 października 2018 r.

2. Przyślij nam mailem film (może być za pomocą e-dysku lub strony www.wetranfer.com). W tytule wpisz "Pielgrzymka na ekranie", w treści - swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzymają 3 osoby, których filmiki spodobają się nam najbardziej. Będą je oceniać redaktorzy wrocławskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" - Agata Combik, Karol Białkowski i Maciej Rajfur.

Na maile z memami czekamy do niedzieli 21 października do 21.00 (filmy będziemy publikować na stronie wroclaw.gosc.pl bez oczekiwania na wszystkie propozycje. Informacja będzie uzupełniana, gdy będą do nas docierać kolejne materiały).

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Weź udział również w naszych innych pielgrzymkowych konkursach: