Kocham więc wychowuję

oprac. kb

dodane 19.10.2018 12:10

Już jutro, 20 października odbędzie się 9. Konferencja Rodzinna. Może skorzystasz z propozycji?

Kocham więc wychowuję Ireneusz Krosny będzie opowiadał o znaczeniu mowy ciała w budowaniu relacji. Roman Koszowski /Foto Gość

Spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT, prowadzące we Wrocławiu szkołę podstawową ZDRÓJ, szkołę podstawową ISKRY oraz dwa przedszkola, odbędzie się w Hotelu Diament przy ul. Muchoborskiej 10 (teren Parku Technologicznego) o 11.00, a wstęp, jak zwykle, jest wolny.

Doroczna konferencja stała się przestrzenią, gdzie wrocławskie rodziny mogą poznać i posłuchać cennych podpowiedzi ekspertów zajmujących się tematyką rodziny i wychowania dzieci. W tym roku gośćmi będą:

Bogna Białecka - psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl ukierunkowanego na prewencję zachowań ryzykownych i wspomaganie rozwoju nastolatków. Autorka programów warsztatów dla młodzieży realizowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, m.in. "Akademia miłości dla nastolatków" oraz gry "Escape room z uzależnień" przeznaczonych dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Autorka licznych publikacji i książek psychologicznych o charakterze poradnikowym, m.in.: "Miłość i autorytet" , "Ty i twój nastolatek”. Pani Bogna odpowie na pytanie "Jak mówić, żeby nastolatek słuchał";

Ireneusz Krosny - najbardziej znanego mima w Polsce, który tego dnia przemówi specjalnie dla nas. Pan Ireneusz mową ciała zajmuje się zawodowo od 26 lat. Nie tylko wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności na scenie, ale również dzieli się swoim doświadczeniem w ramach  warsztatów i wykładów. Jego wystąpienia zawsze oprócz merytorycznej wiedzy dają solidną dawkę humoru.  

Monika Chilewicz -  szczęśliwą żonę i mamę piątki dzieci, z wykształcenia filolog angielski oraz dyplomowana księgarka, właścicielka księgarni dla dzieci "Zaczytanie" w Józefowie k. Warszawy. Pani Monika opowie o ogromnej roli czytania w rozwoju i wychowaniu dzieci.   

Plan konferencji:

Podczas przerwy istnieje możliwość zakupu ciekawych pozycji z zakresu literatury rodzinnej, tematyki wychowania i rozwoju dzieci, w tym także książek naszych prelegentów.