Trwa transmisja modlitwy śpiewami z Taizé z Wrocławia

Karol Białkowski Karol Białkowski

publikacja 30.09.2019 10:17

Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się od 28 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 we Wrocławiu. Będziemy je polecać w modlitwie. Zapraszamy do włączenia się.

Trwa transmisja modlitwy śpiewami z Taizé z Wrocławia Modlitwa śpiewami z Taizé w "Maciejówce". Karol Białkowski /Foto Gość

Modlitwa rozpocznie się 30 września o 20.15 w kościele rektoralnym pw. św. Macieja na pl. Nankiera we Wrocławiu. Wezmą w niej udział bracia z Taizé, grupa międzynarodowych wolontariuszy, którzy przybyli już do stolicy Dolnego Śląska, by uruchomić (1 października) Centrum Przygotowań.

Do udziału w modlitwie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wrocławia - nie tylko młodzież - którzy chcą wspólnie pomodlić się o dobre owoce Europejskiego Spotkania Młodych. Dzięki transmisji on-line możecie uczestniczyć w wieczornym spotkaniu.

Takie modlitwy będą się odbywały w "Maciejówce" w każdy poniedziałek o tej samej porze przez najbliższe trzy miesiące. Każdą z nich będziemy dla was transmitować. Jeśli nie chcecie przegapić tych wydarzeń, zachęcamy do śledzenia strony www.esmwroclaw.gosc.pl oraz polubienia facebookowego profilu "Gościa Wrocławskiego", gdzie będziemy umieszczać "przypominajki".

Tymczasem krótkie zaproszenie do Wrocławia:

Czytaj także: