Dodatkowe bilety na Betlejem Wrocławskie

Maciej Rajfur Maciej Rajfur

dodane 09.01.2020 13:49

Już 11 stycznia w Hali Orbita plejada polskich gwiazd muzyki rozrywkowej zaśpiewa piękne kolędy. Organizatorzy udostępnili dodatkową pulę biletów. To będzie głośna noc.

Dodatkowe bilety na Betlejem Wrocławskie Betlejem Wrocławskie przed rokiem w Hali Orbita. Maciej Rajfur /Foto Gość

Trasa koncertowa „Betlejem w Polsce” cieszy się sporą popularnością. Przed rokiem i dwoma na wielkie kolędowanie we Wrocławiu udało się kilka tysięcy wiernych.

W tym roku „Betlejem Wrocławskie” odbędzie się pod hasłem „Głośna noc”. Dlaczego?

To była głośna noc. Najgłośniejsza w dziejach świata... Potem nic nie było już takie, jak wcześniej. Historia zaczęła pisać się na nowo. Od tamtego czasu, co roku w tę noc miliony ludzi na całym świecie zwraca swoje myśli w stronę Betlejem. Także my spotykamy się dzisiaj, by wspólnie i głośno - z potrzeby serca i z całej mocy - wyśpiewać świąteczną radość - piszą organizatorzy koncertu.

Zapowiadają, że głos Betlejem Wrocławskiego zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą bowiem dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy.

Zobacz jak było na wcześniejszych koncertach w naszej galerii zdjęć!

 

Czeka nas koncert na wiele strun - od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia. Uczestnicy wezmą udziałem w dalekiej muzycznej podróży dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie napisanych utworach. Na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców. Do artystów dołączą ze śpiewem widzowie, tworząc razem największy w Polsce chór kolędników

Podstawowa pula biletów rozeszła się bardzo szybko, ale dzisiaj udostępniono dodatkowe wejściówki. Można je nabyć TUTAJ.

Dochód z trasy koncertowej „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na cel charytatywny  - pomoc dla osób potrzebujących.