publikacja 23.01.2020 13:01
Do udziału w 9. edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich zgłosiło się 20 zespołów. Publikujemy podział na grupy oraz harmonogram rozgrywek. Zachęcamy do kibicowania (również naszej, "Gościowej" drużynie).
Ubiegłoroczną edycję turnieju wygrali piłkarze z DA "Wawrzyny". DA Wawrzyny
Turniej odbędzie się 25 i 26 stycznia w hali sportowej LO nr IX przy ul. Piotra Skargi 31 (wejście od ul. Nowej). Faza grupowa odbywać się będzie w sobotę 25 stycznia od godz. 11 do 22, natomiast faza pucharowa - w niedzielę 26 stycznia od 12.00 do 18.00. Patronat nad wydarzeniem objął ks. Arkadiusz Krziżok, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej.
W tym roku do turnieju zgłosiło się 20 drużyn:
1. Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu |
2. Cenacolo - Wspólnota Rodziców i Rodzin Wrocław |
3. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej |
4. Wspólnota Neokatechumenalna przy parafii św. Augustyna i przyjaciele |
5. DA Redemptor + Skauci Europy |
6. Gość Niedzielny i przyjaciele |
7. Parafia NMP Bolesnej |
8. Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy Brata Alberta |
9. Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie "Antoni" |
10. Wspólnota Młodych Małżeństw "Życie" |
11. Duszpasterstwo Akademickie "Wawrzyny" |
12. Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre" |
13. Wspólnota Chrześcijańska "Wrocław Dla Jezusa" |
14. Parafia pw. Św. Mikołaja we Wrocławiu |
15. Wspólnota "Agalliasis" |
16. Parafia pw. Opatrzności Bożej |
17. Kościół Chrystusowy w RP Społeczność Chrześcijańska we Wrocławiu |
18. Wspólnota "Hallelu Jah" |
19. Młodzież "Hallelu Jah" |
20. Wspólnota Płomień Pański i przyjaciele |
|
GRUPA "A" g.11.00-14.00 |
1 |
Neo Sudecka |
2 |
Harcerze |
3 |
WPR MAMRE |
4 |
MWSD Wrocław |
5 |
Gość Niedzielny i przyjaciele |
|
GRUPA "B" g.14.00-17.00 |
1 |
MMS Paulini Wrocław |
2 |
DA Redemptor + Skauci Europy |
3 |
Hallelu Jah |
4 |
Sępolno |
5 |
Opatrzność Boża |
|
GRUPA "C" g.17.00-20.00 |
1 |
Wawrzyny |
2 |
WDJ |
3 |
MHH |
4 |
Płomień Pański i przyjaciele |
5 |
Agalliasis |
|
GRUPA "D" g.20.00-23.00 |
1 |
Brat Albert |
2 |
Cenacolo |
3 |
Wspólnota Młodych Małżeństw "Życie" |
4 |
Parafia NMP |
5 |
Antoni |
W grupach pierwsze mecze rozgrywają drużyny z miejsc 1 i
Pary ćwierćfinałowe: 1A -